Kim jestem? Jestem eventowcem
czyli organizatorem imprez.

W tym zawodzie niezbędne są pasja i kreatywność…. a że to moje mocne strony to nie ukrywam, że „lubię tę robotę”. Radość z kolejnych pięknych realizacji firmowych jest motorem do dalszego działania w tej branży.

Od 2008 roku zawodowo i na pełen etat zajmuję się organizacją eventów. Wtedy właśnie zarejestrowałam swoją działalność gospodarczą. Prawda jest jednak taka, że w eventach pracuję prawie od zawsze.

A smykałkę do tej branży ma się w DNA...

W organizację wydarzeń angażowałam się już w szkole podstawowej ( a może nawet w przedszkolu hehe ). Natomiast na poważnie eventy zaczęły mnie kręcić po liceum. Skończyłam Studium Kształcenia Animatorów Kultury o specjalizacji „teatr”.  Potem były jeszcze studia. Uniwersytet Wrocławski, a tam kierunki: komunikacja społeczna i dziennikarstwo oraz PR. Dużą częścią mojego zawodowego życia były i są też media. Obie dziedziny mają ze sobą bardzo dużo wspólnego i korzystają z podobnych narzędzi. W moim przypadku zawsze idealnie się uzupełniały. W międzyczasie współpracowałam z innymi agencjami eventowymi, a także z Miejskim Ośrodkiem Kultury, realizowałam też własne projekty eventowe.

Na czym polega moja praca?

Niby to proste, bo na organizacji wydarzeń. Ale od pomysłu do realizacji jest długa droga i na tej drodze nic nie dzieje się samo. Każdy etap produkcji eventu to inne zadanie, i na każdym etapie tej pracy wykorzystuję wiedzę i umiejętności zdobywane przez ponad 20 lat.

Moim celem niezmiennie jest zadowolony uczestnik eventu.

A hasłem „Dobra impreza nie zrobi się sama” podpowiadam Wam, że warto przy organizacji eventu firmowego skorzystać z usług profesjonalisty. Spotkajmy na Twoim evencie.

Pozdrawiam, Patrycja Wachońska.

Patrycja Wachońska - producent imprez, konferansjer, trener wystąpień publicznych i medialnych. Od 2008 właścicielka firmy evntowej organizującej wydarzenia dla firm na terenie całej Polski.

Animator kultury o specjalizacji teatr i absolwentka UW/ kierunki: dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz PR.

W doświadczeniach zawodowych m.in. praca prezentera radiowego: Radio Elka Leszno i Głogów, Radio Eska, Polskie Radio Wrocław, Radio Aplauz Wrocław, miejska stacja Polskiego Radia w Poznaniu - MC Radio.

Wśród sukcesów medialnych wygrana w castingu Telewizji Polskiej i prowadzenie programu na żywo „Dzień Dobry w sobotę” w TVP1.

Patrycja Wachońska

Producent imprez